KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12969277
nr 1296 9277
Margaret Sellmark
(f. 1938), Sverige
Akvarell, Hortensia, Signerad, löst, blad. Motivet: 39x30 ca
Margaret Sellmark, brittisk-svensk bildkonstnär född 1938 i Kent.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:14:31
9/12 18:52:56
100 kr
9/12 19:09:31
Margaret Sellmark
Läs mer om Margaret Sellmark